"Znajdź pomysł na siebie" – zaproszenie na warsztaty motywujące

27 marca (wtorek), w godz. 15.10–16.40 w sali 201 budynku D PWSZ w Sanoku odbęda się warsztaty "Znajdź pomysł na siebie", które poprowadzi Arkadiusz Nepelski  doradca zawodowy, pedagog i trener.
Na warsztatach zastanowimy się nad tym, jak odkryć swoją własną drogę czyli w jaki sposób podjeść do pracy, by czerpać z niej zarówno motywację jak i satysfakcję. Często słyszymy, że praca może dawać albo satysfakcję albo dobre pieniądze. Zastanowimy się, czy da się połączyć te dwie rzecz. Zajęcia będą prowadzone w taki sposób, że każdy samodzielnie będzie w stanie znaleźć swoje odpowiedzi na powyższe pytania.
Arkadiusz Nepelski od lat prowadzi warsztaty, podczas których pomaga młodym ludziom znaleźć swoją drogę edukacyjno-zawodową. Równolegle prowadzi zajęcia dla nauczycieli oraz rodziców aby potrafili oni wspierać młodych ludzi w ich wyborach. Zajmuje się również tematyką budowania relacji z samym sobą i innymi.
Zapraszamy do udziału!

Galeria zdjęć

Z cyklu "Spotkanie z pracodawcą" – Forever Living Products

16 marca 2018 roku studenci  kierunku ratownictwo medyczne uczestniczyli w szkoleniu z cyklu „Spotkanie z pracodawcą” zorganizowanym przez  firmę Forever  Living Products, której przedstawicielką jest Patrycja Niemiec – absolwentka  naszej uczelni.

Firma produkuje wyroby na bazie aloesu od niemal 40 lat. Wyszukuje na całym świecie najczystsze składniki i łączy je, wykorzystując najnowsze osiągniecia naukowe, by stworzyć nowoczesne produkty służące zdrowiu i codziennej pielęgnacji. Patrycja opowiadała studentom o swojej pracy w firmie, która zaczęła się od tego, że przyszła do niej jako klient szukający pomocy w problemach zdrowotnych własnych i córeczki, a efektem tego po kilku miesiącach stała się jej finansowa satysfakcja i niezależność.

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
e-mail: rektorat@pwsz-sanok.edu.pl 
NIP: 687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję